Světe, tady jsem

28. 09. 2015 | † 16. 10. 2015 | kód autora: ait

 Ahoj světe,

 mé blogové jméno je Malá Marioneta a tímto tě zdravím. Jsem nováček. Nováček v psaní blogu. Je to můj dárek pro mě. Mám narozeniny. Sice až zítra, ale to nevadí. Jsem příznivkyně psaní. I čtení samozřejmě. Jsem trochu komplikovaná osoba, která píše svým vlastním stylem. Nerada používam čárky. Miluju tečky. Nejlépe za vším. Tečka znamená konec. Konec věty. Konec rozhovoru. Každé slovo vyslovené či napsané potom je začátek něčeho nového. Tečka. A nové věci mám ráda. Moc ráda. A proto se pouštím do psaní blogu. Je to pro mě... No jo nové. Nerada se opakuju...

 Jsem malá upovídaná blondýnka se zelenýma očima. To zmiňuji jen tak. Jen tak, aby jsi měl můj milý čtenáři představu. Více zmiňovat nebudu. Nejsme na seznamce. Můj blog nebude o vylévání si srdíčka. Nebudu tu ani vařit. Nebudu popisovat účinky pleťových krémů. Nebudu se zabývat politikou, ekonomií ani náboženstvím. Taková témata mě ve skutečnosti zajímají. Ale neumím o nich psát. Smůla. Pro koho? Hmm... těžko říct. A už vůbec nebudu zmiňovat pravá jména. Teda pokud o někom budu psát. Kromě mě. Uvidíme.

Budu pouze svět informovat o tom, jaké trampoty, trapasy, příhody, překvapení a prekérní situace se stavají Malé Marionetě (mě). A že jich není málo. No jo. Jsem uličnice. 

Doufám, že můj blog osloví hodně čtenářů. A taky doufám, že se bude líbit. 

Svéhlavá Malá Marioneta se loučí.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.