Světe, jsem neúnavná

04. 10. 2015 | † 16. 10. 2015 | kód autora: ait

 Ahoj světe.

 Dnes ráno. Snídaně. Na snídani mám bábovku a kafe. Kafe jako vždy bílý. Nemám ráda černý. Bíly bych mohla pít pořád. Přesně odměřená zarovnaná lžička kávy. Né víc. Né míň. Přesně odměřená lžička a půl cukru. Né víc. Né míň. Do půl hrnku voda. Do půl hrnku mléko. Nejsem puntičkářka. Nejsem. Prostě ne. Jen je to přesná dávka. MOJE přesná dávka. 

Takže. Bábovka a kafe. A ta bábovka. Ráda v kuchyni zkouším novinky. Myslím jako gastronomické novinky. A tak jsem objevila CHIA SEMÍNKA. Receptů, co všechno je možný z CHIA semínek udělat je asi tolik, kolikrát Babica za jeden svůj pořad řekne slovo "tohle". Prostě hodně. No. Takže jsem dělala bábovku z CHIA semínek. Prej to dává energii. Vitalitu. Dobrou náladu. To ostatně sklenice "pomedžusu" taky. No nic. Zkusila jsem to. 

A víš co, čtenáři. Na mě to působí asi moc. Nekecám. Jenom jsem snědla 3 kousky bábovky. Jenom 3 kousky. Začala jsem mít euforii. Celé dopoledne jsem něco dělala. Je odpoledne. Mám všechno hotovo. Já se nudím. A to je hrůza. Tolik energie a tolik nudy.

Je po půl čtvrté. Co mám dělat? Co? Prostě co? 

Jdu si dát sváču. Bábovka by bodla. Ha ha...

Malá Marioneta s přemírou energie a dobré nálady se loučí.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.